Randaberg Idrettslag SVØMMING

Randaberg Idrettslag SVØMMING

INNBYDELSE RIL SVØM 2009

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 29. Des 2008

INNBYDELSE

TIL

RIL SVØM 2009

 

Randaberg 15. februar

 

Med godkjennelse fra NSF har Randaberg IL Svømmegruppe gleden av å invitere til Åpent svømmestevne i Randaberghallen søndag 15.februar. Stevnet vil bli arrangert i henhold til NSF´s lover og regler.

 

 

Bassenget:                            25 m med bølgebrytende baneskiller. Temperaturen i vannet er
ca 27 grader. 6 baner.

 

Tidtaking:                             Det vil bli benyttet elektronisk tidtaking og livetiming.

 

Påmelding:                            Elektronisk påmelding (PRIMA-format) sendes til

hans.hagenes@gagdata.no innen søndag 8. februar.

Manuell påmelding må postlegges innen fredag 5. februar.

 

Heatlister vil bli lagt ut på www.svomming.com

 

Kontaktpersoner:                 Påmeldinger: Hans Hagenes tlf: 92 81 16 85

RIL Kontakt: Arnfinn Sola tlf. 916 58 907

 

 

Startkontingent:                   Kr. 75 pr. individuell start, kr. 150 pr. stafett start.

Kr 75 pr. deltaker for årsklasse 99.

Etteranmelding mot dobbel start kontingent.

 

Startkontingenten betales til Randaberg IL Svømming, konto nr: 3230.07.38124 innen tirsdag 10. februar og merkes ”RIL-SVØM + klubbnavn”.

 

Randaberg IL Svømmegruppe

P.B. 69

4096 Randaberg

 

 

Tidspunkt:                            Innsvømming:      kl.            10:00

                                               Lagledermøte       kl.            10:15

                                               Stevnestart:          kl.            11:00

 

 

Øvelser:

 

 

 

Øvelse nr.

Distanse

Klasser

 

Øvelse nr.

Distanse

Klasser

1 – 2

400m fri

J/G

 

9 – 10

200m medley

J/G

3 – 4

50m butterfly

J/G

 

11 – 12

50m fri

J/G

5 – 6

50m bryst

J/G

 

13 – 14

50m rygg

J/G

7 – 8

200m rygg

J/G

 

15 – 16

100m butterfly

J/G

 

Pause

 

 

17 – 18

4 x 50 medley

J/G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premiering:                            1/3 premiering, stafett en klasse.

Deltakerpremie for årsklasse 99

Deltakerpremie + 1/3 premiering for årsklasse 98 og 97

  

 

Etter at stevnet er slutt, blir resultatlister lagt ut på http://www.medley.no og www.svomming.com

 

Svømmere, trenere, ledere og dommere ønskes velkommen til Randaberghallen.

 

 

Med vennlig hilsen

Randaberg IL Svømmegruppe

 

Thor M. Larsen

Stevneleder


0 Kommentar

Resultater RIL Klubbstevne 18.12.08

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 18. Des 2008

Takker alle for kjempe fin innsats under og etter stevne.

God Jul og Godt Nytt År.

Resultater fra 18.12.08 Ril Klubbstevne

 

Randaberg IL

 

95    Jørgen Abrahamsen        Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  19,97

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  33,11

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       46,75

 

95    Lasse Albertsen              Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  36,34

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              47,09

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             51,44

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       50,78

 

97    Lotte Albertsen              Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  47,08

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              52,37

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.07,79

 

91    Torhild Narvestad Anda Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             41,82

 

99    Alina H Bjellancic           Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  46,42

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              52,05

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.01,27

 

01    Emilia H Bjellancic         Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  59,35

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                           1.06,47

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.10,34

 

97    Pål Magnus  Dahl           Øvelse 2. 50m fri, mixed                               1.09,91

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.16,31

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                    1.17,39

 

99    Helen Emmerhoff           Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  23,80

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.16,55

 

93    Øystein Fjeldberg           Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  13,81

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  29,50

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              16,84

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              35,29

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             43,58

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       34,64

                                               Øvelse 7. 100m individuell medley, mixed   1.14,44

 

00    Nikolai Knutsen             Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              32,73

 

98    Espen Larsen                  Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  21,00

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              32,62

 

00    Ida P Ludvigsen              Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  24,43

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              30,18

 

97    Victor Mide Meling        Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  21,96

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              25,85

 

00    Kjerand Nesvik Nilsen   Øvelse 2. 50m fri, mixed                               1.25,36

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                           1.15,18

 

84    Eirik Nygård                   Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  38,03

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              49,53

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.01,53

 

98    Markus Nygård              Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  28,50

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              28,50

 

99    Silje Helen Randeberg     Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  39,40

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              40,04

 

80    Sanne Risbakk                Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             40,78

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       37,88

 

00    Stine Selchow                 Øvelse 1. 25m fri, mixed                               1.15,04

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              51,50

 

98    Sune Selchow                  Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  26,30

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              30,03

 

93    Asbjørn Skogen              Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  14,50

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  32,74

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              17,85

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              37,31

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             36,53

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       37,23

                                               Øvelse 7. 100m individuell medley, mixed   1.15,35

 

97    Håkon  Skogen                Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  44,88

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              55,46

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             58,36

 

95    Marius Skogen                Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  15,41

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  33,82

                                                Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             41,84

 

99    Simen Skogen                  Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  29,02

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                               1.02,15

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.20,35

 

02    Adrian Sola                     Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  30,24

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              30,24

 

97    Sandra Sola                     Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  35,88

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              41,13

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             48,32

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       44,15

                                               Øvelse 7. 100m individuell medley, mixed   1.30,55

 

97    Martine Staurland           Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  46,52

 

97    Rebekka Staurland          Øvelse 2. 50m fri, mixed                               1.02,00

 

97    Maurice Sudkamp          Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  38,40

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                              42,44

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       48,53

 

00    Jorunn Voss Tangerås    Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  43,00

                                               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              36,94

 

97    Malin Tangerås               Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              32,65

                                               Øvelse 4. 50m rygg, mixed                           1.11,94

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.11,05

 

97    Alexandra Tyse              Øvelse 2. 50m fri, mixed                               1.19,35

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.17,49

 

98    Siri Vistnes                     Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  28,91

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                          1.04,14

 

02    Emil Hana Voss              Øvelse 3. 25m rygg, mixed                              43,97

 

95    Fredrik Hana Voss          Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  16,32

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  35,60

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             44,67

                                               Øvelse 6. 50m butterfly, mixed                       41,66

 

97    Hanne Hana Voss           Øvelse 1. 25m fri, mixed                                  19,80

                                               Øvelse 2. 50m fri, mixed                                  42,29

                                               Øvelse 5. 50m bryst, mixed                             59,04


0 Kommentar

Priser og bestillingsliste på treningstøy

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 18. Des 2008

Priser og bestillingsliste på treningstøy.

Denne listen skal leveres til trener og trener må levere denne videre til Sissel Bente.

           

Artikkel:

Antall:

Vare:

Pris pr. stk:

Pris total:

1

 

Hettegenser

300

 

2

 

Inter Tee / Shorts set

300

 

3

 

Special Klubbdress

600

 

4

 

X-Line Jog Pant

200

 

5

 

Special Playerbag

300

 

6

 

Badehetter

100

 

7

 

Navn på badehette:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0 Kommentar

Nesten 100% pers på julesprinten

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 16. Des 2008

Med nesten 100% pers på julesprinten må vi vel si oss godt fornøyd med avslutningen på høstsesongen. For mer resultater se resultatlisten.

0 Kommentar

Treningstider julen

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 16. Des 2008

Det blir følgende treninger i julen :

TANANGERHALLEN

Julaften kl 09-11

1 juledag  FRI

2. juledag  10-12  og 18-20

Lørdag  27  MERK !!!  RANDABERGHALLEN  kl 09-11  og kl. 17-19 TANANGER

Sønd        FRI

Mand 29   06-07:30  og 18-20

Tirsd 30    18-20

NYTTÅRSAFTEN 10-12

1 Nyttårsdag      FRI

Vellmøtt til dere som vil trene i julen !!    


0 Kommentar

Øystein Fjeldberg nr 7 i jr NM/UM

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 1. Des 2008

Øystein Fjeldberg var med i sitt først NM i helgen.  Etter å ha svømt en flott 1500 fri i Bergen for litt over 3 uker siden var var han kvalifisert til både jr NM og UM.

Lørdag morgen var han klar for en ny 1500 meter hvor målet var å henge med i løpet og om mulig enda en gang på svært kort tid å forbedre tiden sin. Etter å ha åpnet i et noe høyere tempo enn sist gikk det litt tungt siste 500 og slutt tiden ble 17.49 5 sek over pers. En tid som holdt til en flott 7 plass i UM klassen. Også denne tiden var godt under NM kravet, og Øystein beviste enda en gang at han er god nok til kjempe mot de beste i landet på 1500 fri. Flott innsats !!!

Neste mål er å komme til finalen.


0 Kommentar

Påmeldinger Julesprinten 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 27. Nov 2008

Påmeldinger til Julesprinten 2008

 

Randaberg IL

 

95  Jørgen Abrahamsen           Øvelse 2. 50m rygg, herrer                        

                                               Øvelse 4. 50m bryst, herrer                        45,14

                                               Øvelse 6. 100m individuell medley, herrer 

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                          33,75

 

91  Torhild Narvestad Anda    Øvelse 3. 50m bryst, damer                        37,96

                                               Øvelse 7. 50m butterfly, damer                  33,92

 

93  Øystein Fjeldberg              Øvelse 2. 50m rygg, herrer                         34,61

                                               Øvelse 4. 50m bryst, herrer                        39,26

                                               Øvelse 8. 50m butterfly, herrer                  32,56

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                          29,28

 

96  Håkon P Ludvigsen           Øvelse 2. 50m rygg, herrer                         35,52

                                               Øvelse 4. 50m bryst, herrer                        44,06

                                               Øvelse 6. 100m individuell medley, herrer  1.18,12

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                          32,27

 

SR  Randaberg 1                      Øvelse 11. 8*50m fri, mixed                     

 

90  Iselin Raustein                   Øvelse 1. 50m rygg, damer                         37,19

                                               Øvelse 9. 50m fri, damer                            31,21

 

93  Asbjørn Skogen                 Øvelse 2. 50m rygg, herrer                        

                                               Øvelse 4. 50m bryst, herrer                        34,35

                                               Øvelse 8. 50m butterfly, herrer                  35,18

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                         

 

95  Marius Skogen                   Øvelse 4. 50m bryst, herrer                       

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                         

 

97  Sandra Sola                        Øvelse 1. 50m rygg, damer                         42,15

                                               Øvelse 3. 50m bryst, damer                        47,92

                                               Øvelse 5. 100m individuell medley, damer  1.31,02

                                               Øvelse 7. 50m butterfly, damer                  43,11

                                               Øvelse 9. 50m fri, damer                            36,16

 

97  Maurice Sÿdkamp              Øvelse 2. 50m rygg, herrer                        

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                         

 

95  Fredrik Hana Voss             Øvelse 4. 50m bryst, herrer                        43,12

                                               Øvelse 6. 100m individuell medley, herrer  1.29,45

                                               Øvelse 10. 50m fri, herrer                          34,78

 

97  Hanne Hana Voss              Øvelse 3. 50m bryst, damer                        55,59

                                               Øvelse 7. 50m butterfly, damer                  59,48

                                               Øvelse 9. 50m fri, damer                            41,71


0 Kommentar

Resultatliste RIL Krutten 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 17. Nov 2008

Øvelse 1. 50m fri, damer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      MATHILDE ARCTANDER                 95      Madla SK                 55,77  

      Martine Borsheim                                  95      Klepp                        46,54  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      VIVIAN ASPLIN                                    96      Madla SK                 56,55  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lotte Albertsen                                      97      Randaberg IL           47,71  

      Lise S Eiane                                             97      Sola SK                  1.02,75  

      Iris Holen                                                 97      Bryne SK                  42,02  

      Aneeka Knapp                                       97      Sola SK                     47,30  

      Amalie Nordtvedt                                  97      Frisinn SK                43,54  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL           45,51  

      Martine Staurland                                  97      Randaberg IL           47,63  

      REBECCA STOKKE                              97      Madla SK                 58,84  

      IDA ELISABETH TOKVAM               97      Madla SK                 47,47  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Marthe Nessa Bjørnevik                       98      Bryne SK                  48,58  

      Josefine Bøgelund                                 98      Bryne SK               1.03,01  

      May Idunn K. Grønseth                        98      Frisinn SK                49,30  

      Alise F. Hald                                           98      Sola SK                  1.49,62  

      Ingvild A. Hesthamar                            98      Sola SK                     53,11  

      Emilie Chirico Indrebø                           98      Frisinn SK                50,50  

      Sara Kjær                                                 98      Klepp                        46,32  

      Anette Koppergård Østhus                 98      Sola SK                  1.19,63  

      EMILIE NILO NILSEN                          98      Madla SK                 51,46  

      INES NYSTRAND                                 98      Madla SK                 52,51  

      Ine Iren Paulsen                                     98      Vardeneset IF          53,95  

      Ane Pollestad Randa                             98      Bryne SK                  46,65  

      Hanne Breivik Reime                             98      Bryne SK                  43,55  

      NORA LARSEN RØRVIK                     98      Madla SK              1.01,82  

      Ingrid Skogerbø                                     98      Randaberg IL      BRUTT  

      CARMELA ALONZO ULLESTAD     98      Madla SK              1.00,44  

      Siri Vistnes                                              98      Randaberg IL        1.01,97  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Hedda Juul Andersen                           99      Madla SK              1.19,94  

      KAREN BERG-JOHANSEN                 99      Madla SK              1.07,12  

      Stine Bertelsen                                       99      Bryne SK                  48,63  

      Alina H Bjellancic                                  99      Randaberg IL           48,84  

      SIGNE BYBERG                                      99      Madla SK              1.20,94  

      Malin R Evensen                                    99      Randaberg IL        1.03,36  

      CATHRINE HALANGER                     99      Madla SK              1.19,42  

      Marit Haram Hjelmaas                           99      Madla SK                 58,12  

      Tiril Engevik Hjørnevik                         99      Frisinn SK             1.01,33  

      Nina Holen                                              99      Bryne SK                  52,77  

      Hannah Kelland                                     99      Sola SK                  1.21,39  

      BRITA KINDEM                                    99      Madla SK              1.03,22  

      LISE BERGE KLAUSEN                        99      Madla SK              1.02,69  

      Karianne Møkster                                  99      Frisinn SK                39,86  

      THEA NYGAARD                                 99      Madla SK                 59,70  

      Nora Sandvoll                                         99      Frisinn SK           56.63,00  

      MARI SØRUNG                                     99      Madla SK              1.14,13  

      GURO TRETTNES                                 99      Madla SK                 57,50  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      IDEN HEGREBERG                                00      Madla SK              1.15,54  

      INGRID ELINE ØVERBY                       00      Madla SK              1.14,76  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Emilia H Bjellancic                                  01      Randaberg IL        1.04,46  

 

 

 

Øvelse 2. 50m fri, herrer

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Derek Cooper                                          96      Klepp                     1.06,85  

      David Grande                                          96      Frisinn SK                55,74  

      Børge Grødem                                         96      Klepp                        54,15  

      Malik Knapp                                           96      Sola SK                     44,09  

      Martin Langeland Knutsen                  96      Sola SK                     36,55  

      Torstein Myklebust                               96      Frisinn SK                44,20  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     42,36  

      Henning Van Ta                                     96      Frisinn SK                47,15  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Andreas H Bekesi                                  97      Randaberg IL           50,14  

      Andrian Mathias Ceuppenes               97      Frisinn SK                53,29  

      Pål Magnus Dahl                                   97      Randaberg IL        1.04,22  

      Atle Wiig Fisketjøn                               97      Madla SK                 59,81  

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                     40,54  

      Sebastian Hansen                                  97      Sola SK                     40,46  

      Tore Hjelmeland                                     97      Sola SK                     46,74  

      Thomas L Johannesen                          97      Randaberg IL           58,02  

      JESPER LØVLAND                                97      Madla SK              1.19,72  

      Victor Mide Meling                               97      Randaberg IL        1.00,22  

      Håkon Skogen                                        97      Randaberg IL           41,59  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Håvard Nevestveit Barøy                     98      Klepp                        59,83  

      ERLING BELASKA                               98      Madla SK                 43,77  

      Tarald Egeland                                       98      Klepp                        53,34  

      VEGARD HØILAND                             98      Madla SK              1.16,46  

      ALEXANDER HÅLGERSEN                98      Farsund SK              54,69  

      Jørgen Koppergård Østhus                  98      Sola SK                  1.37,72  

      KARL SLETTBAKK                             98      Madla SK                 51,03  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      OLAV RUNE ARCTANDER                99      Madla SK              1.11,77  

      HÅKON BERGERSEN                           99      Madla SK                 59,63  

      Peter De Beor                                          99      Madla SK                 59,89  

      Sindre salte Dunseth                             99      Frisinn SK                44,04  

      Njord Fornes                                           99      Sola SK                  1.00,32  

      Fredrik Fossland                                    99      Farsund SK              55,22  

      MARTIN GJERVAN                              99      Madla SK              1.10,09  

      JAKOB GRUNG                                     99      Madla SK              1.01,76  

      Jan Magnus Larsen                               99      Frisinn SK             1.24,97  

      Hector Moland                                       99      Madla SK                 48,70  

      Magnus Ravndal                                   99      Sola SK                     57,60  

      Simen Skogen                                         99      Randaberg IL        1.00,29  

      ESKILD STRAND                                  99      Madla SK                 51,57  

      Anton Vieugue                                       99      Sola SK                  1.16,83  

      TRULS WIGDEL                                    99      Madla SK                 59,22  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      AVINASH BALASHANKAR              00      Madla SK              1.33,51  

      Adrian Fossland                                    00      Farsund SK           1.18,32  

      Jørgen Strand                                         00      Madla SK              1.17,48  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      AMUND BELASKA                             01      Madla SK              1.04,54  

      Sigurd Fossland                                     01      Farsund SK           1.33,93  

 

 

 

Øvelse 3. 25m fri, damer

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Inger Helene Gangstad                         96      Frisinn SK                23,84  

      Ingrid Jahren                                           96      Frisinn SK                24,96  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lotte Albertsen                                      97      Randaberg IL           22,12  

      Lise S Eiane                                             97      Sola SK                     26,31  

      Natalia Janicka                                        97      Frisinn SK                48,77  

      Maria I. Monsen                                    97      Sola SK                     40,30  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL           19,58  

      Martine Staurland                                  97      Randaberg IL           20,12  

      Rebekka Staurland                                 97      Randaberg IL           25,65  

      IDA ELISABETH TOKVAM               97      Madla SK                 19,60  

      Alexandra Tyse                                      97      Randaberg IL           31,82  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Marthe Nessa Bjørnevik                       98      Bryne SK                  21,55  

      Chantal T. Dahl                                      98      Sola SK                     25,94  

      Nina Dale                                                 98      Klepp                        27,54  

      Ingvild A. Hesthamar                            98      Sola SK                     21,51  

      Anne Matilde Laland Hystad              98      Klepp                        27,68  

      Susann Lode                                           98      Klepp                        28,40  

      Karen Nygård Magnussen                   98      Bryne SK                  30,05  

      Ine Iren Paulsen                                     98      Vardeneset IF          24,43  

      Live S. Pettersen                                    98      Sola SK                     33,69  

      Ane Pollestad Randa                             98      Bryne SK                  18,91  

      Ida Kruse Rasmussen                           98      Frisinn SK                21,17  

      Oda O Rimestad                                     98      Bryne SK                  20,27  

      Vilde Thorsen                                         98      Klepp                        23,86  

      Hanne Vigane                                         98      Bryne SK                  28,53  

      Siri Vistnes                                              98      Randaberg IL           25,55  

      Lene Øvstebø Kleven                           98      Sola SK                     40,85  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Tora Therese Arnesen                          99      Frisinn SK                26,08  

      Martina Giovannelli                               99      Frisinn SK                27,08  

      Anna Hove                                             99      Klepp                        26,52  

      Therese Jacobsen                                  99      Vardeneset IF          41,12  

      Kamila Janicka                                        99      Frisinn SK             1.15,15  

      Henriette Juul Jensen                            99      Madla SK                 24,65  

      Marita Muren                                         99      Klepp                        24,54  

      Guro Solem Næsheim                            99      Vardeneset IF          35,70  

      Camilla Omland                                       99      Randaberg IL           29,97  

      Annette Sandsdalen Lyngholm           99      Frisinn SK                28,03  

      TORILL STOKKA                                 99      Madla SK                 26,72  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Eline Bakk Bye                                        00      Klepp                        27,45  

      Aurora Barstad Endresen                     00      Frisinn SK                27,45  

      Salmah Knapp                                        00      Sola SK                     32,76  

      Maria Langeland-Knudsen                  00      Sola SK                     29,84  

      Ida Langeland-Knutsen                        00      Sola SK                     28,44  

      Ida P Ludvigsen                                     00      Randaberg IL           27,07  

      Stine Selchow                                         00      Randaberg IL        1.02,06  

      Jorunn Voss Tangerås                          00      Randaberg IL           40,40  

      Annique Ulte                                          00      Frisinn SK                26,79  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Julie B. Endregaard                                01      Frisinn SK                27,02  

      Katarina Hansen                                    01      Frisinn SK                39,22  

      Malin E Jacobsen                                   01      Frisinn SK                23,62  

      Vanessa Larsen                                      01      Vardeneset IF          30,67  

      Thea Nielsen                                           01      Frisinn SK                49,66  

 

 

 

Øvelse 4. 25m fri, herrer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      Kjartan Byberg                                       95      Sola SK                     18,09  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Derek Cooper                                          96      Klepp                        24,90  

      Espen Lode                                             96      Klepp                         25,02  

      Torstein Myklebust                               96      Frisinn SK                17,78  

      Sondre Skogerbø                                   96      Randaberg IL           34,82  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Andrian Mathias Ceuppenes               97      Frisinn SK                23,22  

      Atle Wiig Fisketjøn                               97      Madla SK                 27,04  

      Morten Grødem                                      97      Bryne SK                  29,51  

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                     17,78  

      Sebastian Hansen                                  97      Sola SK                     17,93  

      Thomas Hellevik                                    97      Klepp                        23,25  

      Tore Hjelmeland                                     97      Sola SK                     19,62  

      Jonatan Rivero                                       97      Klepp                        23,32  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Christer Emil Abrahamsen                    98      Sola SK                     28,92  

      Sindre Andre Hansen Kvaleberg        98      Klepp                        23,13  

      Espen Larsen                                          98      Randaberg IL           30,85  

      Markus Mossige                                    98      Klepp                        41,01  

      Marcus Nygård                                      98      Randaberg IL           22,25  

      Sune Selchow                                         98      Randaberg IL           28,98  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Olav Nevestveit Barøy                          99      Klepp                        34,91  

      Peter De Beor                                          99      Madla SK                 25,94  

      Njord Fornes                                           99      Sola SK                     27,43  

      Alexander Hansen                                 99      Sola SK                     24,42  

      Marcus Hundsnes                                 99      Vardeneset IF          29,59  

      Sander Isaksen                                       99      Vardeneset IF          47,82  

      Jan Magnus Larsen                               99      Frisinn SK                41,47  

      Valid Mekharbi                                       99      Klepp                        25,40  

      Espen Løge Pedersn                              99      Vardeneset IF          24,33  

      Fred Rivero                                             99      Klepp                        31,22  

      Adrian Sadrija                                         99      Vardeneset IF          31,79  

      Per Ivar Stokland                                    99      Klepp                        30,24  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Nikolai Knutsen                                     00      Randaberg IL           35,74  

      Kjerand Nesvik Nilsen                          00      Randaberg IL           33,38  

      NIKOLAI NYSTRAND                         00      Madla SK                 27,93  

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

      Patrik Knudsen                                       02      Randaberg IL           47,42  

      Adrian Sola                                             02      Randaberg IL           32,84  

      ASK TRETTENES                                 02      Madla SK                 37,39  

 

 

 

Øvelse 5. 50m rygg, damer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      MATHILDE ARCTANDER                 95      Madla SK              1.05,35  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lotte Albertsen                                      97      Randaberg IL        1.05,86  

      Iris Holen                                                 97      Bryne SK                  59,12  

      Aneeka Knapp                                       97      Sola SK                     54,86  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL           52,30  

      Martine Staurland                                  97      Randaberg IL        1.04,93  

      Rebekka Staurland                                 97      Randaberg IL        1.02,51  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Marthe Nessa Bjørnevik                       98      Bryne SK               1.00,47  

      Josefine Bøgelund                                 98      Bryne SK               1.04,32  

      Kristin Rentsch Ersdal                          98      Sola SK                  1.04,44  

      Emilie Chirico Indrebø                           98      Frisinn SK             1.00,65  

      Karen Nygård Magnussen                   98      Bryne SK               1.13,94  

      INES NYSTRAND                                 98      Madla SK                 58,18  

      Live S. Pettersen                                    98      Sola SK                  1.22,54  

      Ane Pollestad Randa                             98      Bryne SK                  49,17  

      Lene Øvstebø Kleven                           98      Sola SK                  1.22,18  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      JULIE BERG-JOHANSEN                     99      Madla SK              1.11,01  

      KAREN BERG-JOHANSEN                 99      Madla SK              1.39,00  

      Alina H Bjellancic                                  99      Randaberg IL           58,59  

      Nina Holen                                              99      Bryne SK               1.09,52  

      Malin Birgitte Horvei                             99      Sola SK                  1.17,41  

      TORILL STOKKA                                 99      Madla SK              1.06,43  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Miriam Wang                                          00      Sola SK                  1.36,23  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Emilia H Bjellancic                                  01      Randaberg IL        1.05,86  

 

 

 

Øvelse 6. 50m rygg, herrer

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      David Grande                                          96      Frisinn SK                56,25  

      Malik Knapp                                           96      Sola SK                     49,85  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     49,98  

      Henning Van Ta                                     96      Frisinn SK                53,88  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Andreas H Bekesi                                  97      Randaberg IL           58,41  

      Pål Magnus Dahl                                   97      Randaberg IL        1.17,78  

      Thomas L Johannesen                          97      Randaberg IL        1.02,71  

      Victor Mide Meling                               97      Randaberg IL        1.11,89  

      Håkon Skogen                                        97      Randaberg IL           53,98  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      ALEXANDER HÅLGERSEN                98      Farsund SK           1.14,43  

      Jørgen Koppergård Østhus                  98      Sola SK                  1.23,48  

      Marcus Nygård                                      98      Randaberg IL        1.05,02  

      Sune Selchow                                         98      Randaberg IL        1.10,32  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Peter De Beor                                          99      Madla SK              1.13,09  

      Sindre salte Dunseth                             99      Frisinn SK                55,81  

      Fredrik Fossland                                    99      Farsund SK           1.06,56  

      JAKOB GRUNG                                     99      Madla SK              1.09,78  

      Magnus Ravndal                                   99      Sola SK                     59,93  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Adrian Fossland                                    00      Farsund SK           1.13,60  

      Kjerand Nesvik Nilsen                          00      Randaberg IL        1.11,89  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Sigurd Fossland                                     01      Farsund SK           1.40,88  

 

 

 

Øvelse 7. 25m rygg, damer

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      VIVIAN ASPLIN                                    96      Madla SK                 26,60  

      Ingrid Jahren                                           96      Frisinn SK                27,24  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lotte Albertsen                                      97      Randaberg IL           22,55  

      Lise S Eiane                                             97      Sola SK                     29,80  

      Maria I. Monsen                                    97      Sola SK                     40,48  

      Amalie Nordtvedt                                  97      Frisinn SK                22,89  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL           23,99  

      Alexandra Tyse                                      97      Randaberg IL           41,61  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Marthe Nessa Bjørnevik                       98      Bryne SK                  28,41  

      Chantal T. Dahl                                      98      Sola SK                     33,94  

      Ingvild A. Hesthamar                            98      Sola SK                     24,84  

      Victoria Johansen                                  98      Randaberg IL        1.16,52  

      Live S. Pettersen                                    98      Sola SK                     24,84  

      Ane Pollestad Randa                             98      Bryne SK                  22,44  

      Ingrid Skogerbø                                     98      Randaberg IL           43,40  

      Vilde Thorsen                                         98      Klepp                        30,86  

      Jeanette Vatland                                     98      Sola SK                     35,21  

      Hanne Vigane                                         98      Bryne SK                  34,82  

      Lene Øvstebø Kleven                           98      Sola SK                     42,24  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Tora Therese Arnesen                          99      Frisinn SK                29,51  

      Alina H Bjellancic                                  99      Randaberg IL        1.01,89  

      Maria Dahl Brun                                     99      Randaberg IL           46,94  

      Martina Giovannelli                               99      Frisinn SK                29,07  

      CATHRINE HALANGER                     99      Madla SK                 38,48  

      Kethelinn Roen Hansen                        99      Frisinn SK                33,77  

      Tiril Engevik Hjørnevik                         99      Frisinn SK                26,73  

      BRITA KINDEM                                    99      Madla SK                 28,73  

      Karianne Møkster                                  99      Frisinn SK                25,36  

      THEA NYGAARD                                 99      Madla SK                 31,86  

      Camilla Omland                                       99      Randaberg IL           33,33  

      Annette Sandsdalen Lyngholm           99      Frisinn SK                30,48  

      Sarah Parsberg Støle                             99      Frisinn SK                30,96  

      Ingrid Øvstebø Kleven                         99      Sola SK                     38,47  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Salmah Knapp                                        00      Sola SK                     46,53  

      Maria Langeland-Knudsen                  00      Sola SK                     45,53  

      Ida Langeland-Knutsen                        00      Sola SK                     30,87  

      Ida P Ludvigsen                                     00      Randaberg IL           26,40  

      Stine Selchow                                         00      Randaberg IL           26,90  

      Jorunn Voss Tangerås                          00      Randaberg IL           45,53  

      Annique Ulte                                          00      Frisinn SK                28,23  

      Miriam Wang                                          00      Sola SK                     43,96  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Emilia H Bjellancic                                  01      Randaberg IL           33,42  

      Henriette Nessa Bjørnevik                    01      Bryne SK                  35,56  

      Julie B. Endregaard                                01      Frisinn SK                33,92  

      Katarina Hansen                                    01      Frisinn SK                40,95  

      Malin E Jacobsen                                   01      Frisinn SK                28,46  

      Vanessa Larsen                                      01      Vardeneset IF          42,24  

 

 

 

Øvelse 8. 25m rygg, herrer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      Kjartan Byberg                                       95      Sola SK                     24,94  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Martin Langeland Knutsen                  96      Sola SK                     19,61  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     22,23  

      Sondre Skogerbø                                   96      Randaberg IL           42,80  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                     22,64  

      Jonatan Rivero                                       97      Klepp                        26,28  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Christer Emil Abrahamsen                    98      Sola SK                     30,10  

      Tarald Egeland                                       98      Klepp                        22,68  

      Espen Larsen                                          98      Randaberg IL           31,12  

      Marcus Nygård                                      98      Randaberg IL           27,25  

      Sune Selchow                                         98      Randaberg IL           30,63  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      OLAV RUNE ARCTANDER                99      Madla SK                 33,03  

      HÅKON BERGERSEN                           99      Madla SK                 30,27  

      Peter De Beor                                          99      Madla SK                 30,28  

      Njord Fornes                                           99      Sola SK                     33,03  

      MARTIN GJERVAN                              99      Madla SK                 34,95  

      Alexander Hansen                                 99      Sola SK                     35,05  

      Fred Rivero                                             99      Klepp                        34,94  

      Adrian Sadrija                                         99      Vardeneset IF          43,09  

      Per Ivar Stokland                                    99      Klepp                        31,61  

      Anton Vieugue                                       99      Sola SK                     34,22  

      TRULS WIGDEL                                    99      Madla SK                 29,36  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Kjerand Nesvik Nilsen                          00      Randaberg IL           32,38  

      NIKOLAI NYSTRAND                         00      Madla SK                 29,39  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Simon Fikstvedt Goa                             01      Randaberg IL           42,44  

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

      Patrik Knudsen                                       02      Randaberg IL           43,44  

      Adrian Sola                                             02      Randaberg IL           29,32  

 

 

 

Øvelse 9. 50m bryst, damer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      MATHILDE ARCTANDER                 95      Madla SK              1.26,53  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      VIVIAN ASPLIN                                    96      Madla SK              1.05,20  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lise S Eiane                                             97      Sola SK                  1.05,66  

      Iris Holen                                                 97      Bryne SK               1.03,78  

      Hilde Horvei                                            97      Sola SK                  1.14,81  

      Aneeka Knapp                                       97      Sola SK                     56,34  

      Maria I. Monsen                                    97      Sola SK                  1.36,52  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL        1.00,00  

      Rebekka Staurland                                 97      Randaberg IL        1.00,97  

      REBECCA STOKKE                              97      Madla SK              1.09,91  

      IDA ELISABETH TOKVAM               97      Madla SK                 56,34  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Josefine Bøgelund                                 98      Bryne SK               1.29,93  

      Chantal T. Dahl                                      98      Sola SK                  1.13,10  

      Nina Dale                                                 98      Klepp                     1.10,96  

      May Idunn K. Grønseth                        98      Frisinn SK                57,60  

      Alise F. Hald                                           98      Sola SK                  1.31,04  

      Ingvild A. Hesthamar                            98      Sola SK                     56,87  

      Emilie Chirico Indrebø                           98      Frisinn SK             1.04,29  

      Anette Koppergård Østhus                 98      Sola SK                  1.12,28  

      Karen Nygård Magnussen                   98      Bryne SK               1.02,20  

      EMILIE NILO NILSEN                          98      Madla SK                 53,14  

      INES NYSTRAND                                 98      Madla SK              1.05,62  

      Live S. Pettersen                                    98      Sola SK                  1.26,88  

      Oda O Rimestad                                     98      Bryne SK               1.00,76  

      NORA LARSEN RØRVIK                     98      Madla SK              1.07,80  

      Vilde Thorsen                                         98      Klepp                     1.07,56  

      CARMELA ALONZO ULLESTAD     98      Madla SK              1.18,12  

      Jeanette Vatland                                     98      Sola SK                  1.24,19  

      Siri Vistnes                                              98      Randaberg IL        1.00,34  

      Lene Øvstebø Kleven                           98      Sola SK                  1.03,79  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Tora Therese Arnesen                          99      Frisinn SK             1.06,62  

      Alina H Bjellancic                                  99      Randaberg IL        1.06,70  

      Martina Giovannelli                               99      Frisinn SK             1.04,13  

      CATHRINE HALANGER                     99      Madla SK              1.35,05  

      Marit Haram Hjelmaas                           99      Madla SK              1.08,90  

      Tiril Engevik Hjørnevik                         99      Frisinn SK             1.01,52  

      Nina Holen                                              99      Bryne SK               1.25,42  

      Hannah Kelland                                     99      Sola SK                  1.19,58  

      Rachel Kelland                                       99      Sola SK                  1.26,21  

      LISE BERGE KLAUSEN                        99      Madla SK              1.13,61  

      Karianne Møkster                                  99      Frisinn SK                51,88  

      THEA NYGAARD                                 99      Madla SK              1.06,92  

      Annette Sandsdalen Lyngholm           99      Frisinn SK             1.11,06  

      Nora Sandvoll                                         99      Frisinn SK             1.11,72  

      Sarah Parsberg Støle                             99      Frisinn SK             1.10,52  

      MARI SØRUNG                                     99      Madla SK              1.19,53  

      Ingrid Øvstebø Kleven                         99      Sola SK                  1.20,55  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      IDEN HEGREBERG                                00      Madla SK              1.13,68  

      Salmah Knapp                                        00      Sola SK                  1.06,08  

      Maria Langeland-Knudsen                  00      Sola SK                  1.09,05  

      Ida Langeland-Knutsen                        00      Sola SK                  1.09,99  

      INGRID ELINE ØVERBY                       00      Madla SK              1.16,23  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Emilia H Bjellancic                                  01      Randaberg IL        1.07,47  

 

 

 

Øvelse 10. 50m bryst, herrer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      Kjartan Byberg                                       95      Sola SK                     52,75  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Børge Grødem                                         96      Klepp                        57,02  

      Malik Knapp                                           96      Sola SK                     51,74  

      Martin Langeland Knutsen                  96      Sola SK                     47,33  

      Torstein Myklebust                               96      Frisinn SK                51,99  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     54,89  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Andreas H Bekesi                                  97      Randaberg IL        1.10,42  

      Pål Magnus Dahl                                   97      Randaberg IL        1.10,96  

      Atle Wiig Fisketjøn                               97      Madla SK              1.10,96  

      Morten Grødem                                      97      Bryne SK                  53,75  

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                  1.02,74  

      Sebastian Hansen                                  97      Sola SK                     55,89  

      Thomas Hellevik                                    97      Klepp                        59,92  

      Tore Hjelmeland                                     97      Sola SK                     55,27  

      Thomas L Johannesen                          97      Randaberg IL        1.02,58  

      Håkon Skogen                                        97      Randaberg IL           55,89  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      ERLING BELASKA                               98      Madla SK                 57,04  

      ALEXANDER HÅLGERSEN                98      Farsund SK           1.31,73  

      Espen Larsen                                          98      Randaberg IL        1.14,36  

      KARL SLETTBAKK                             98      Madla SK              1.02,80  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      OLAV RUNE ARCTANDER                99      Madla SK              1.19,50  

      HÅKON BERGERSEN                           99      Madla SK              1.13,97  

      Nikolai Drageset                                     99      Randaberg IL        1.12,93  

      Sindre salte Dunseth                             99      Frisinn SK                58,97  

      Njord Fornes                                           99      Sola SK                  1.03,50  

      Fredrik Fossland                                    99      Farsund SK           1.13,60  

      Jan Magnus Larsen                               99      Frisinn SK             1.21,83  

      Valid Mekharbi                                       99      Klepp                     1.08,20  

      Hector Moland                                       99      Madla SK              1.03,83  

      Magnus Ravndal                                   99      Sola SK                  1.12,93  

      Simen Skogen                                         99      Randaberg IL        1.14,64  

      ESKILD STRAND                                  99      Madla SK              1.03,73  

      TRULS WIGDEL                                    99      Madla SK              1.24,24  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      AVINASH BALASHANKAR              00      Madla SK              1.24,72  

      Adrian Fossland                                    00      Farsund SK           1.30,25  

      Kjerand Nesvik Nilsen                          00      Randaberg IL        1.29,25  

      Jørgen Strand                                         00      Madla SK              1.18,70  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      AMUND BELASKA                             01      Madla SK              1.03,30  

      Sigurd Fossland                                     01      Farsund SK           1.28,32  

 

 

 

Øvelse 11. 25m bryst, damer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      Martine Borsheim                                  95      Klepp                        25,06  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Inger Helene Gangstad                         96      Frisinn SK                26,67  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Lise S Eiane                                             97      Sola SK                     27,36  

      Hilde Horvei                                            97      Sola SK                     35,42  

      Maria I. Monsen                                    97      Sola SK                     40,01  

      Amalie Nordtvedt                                  97      Frisinn SK                25,65  

      Maria Omland                                         97      Randaberg IL           25,63  

      IDA ELISABETH TOKVAM               97      Madla SK                 24,85  

      Alexandra Tyse                                      97      Randaberg IL           38,69  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Marthe Nessa Bjørnevik                       98      Bryne SK                  27,76  

      Chantal T. Dahl                                      98      Sola SK                     33,00  

      Kristin Rentsch Ersdal                          98      Sola SK                     32,33  

      Ingvild A. Hesthamar                            98      Sola SK                     25,87  

      Anne Matilde Laland Hystad              98      Klepp                        32,48  

      Emilie Chirico Indrebø                           98      Frisinn SK                28,06  

      Victoria Johansen                                  98      Randaberg IL           38,04  

      Sara Kjær                                                 98      Klepp                        32,14  

      Susann Lode                                           98      Klepp                        30,84  

      EMILIE NILO NILSEN                          98      Madla SK                 23,32  

      Ida Kruse Rasmussen                           98      Frisinn SK                26,76  

      Rina Sadrija                                             98      Vardeneset IF          54,53  

      Hanne Vigane                                         98      Bryne SK                  34,88  

      Siri Vistnes                                              98      Randaberg IL           25,22  

      Lene Øvstebø Kleven                           98      Sola SK                     28,74  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Tora Therese Arnesen                          99      Frisinn SK                29,62  

      JULIE BERG-JOHANSEN                     99      Madla SK                 35,98  

      KAREN BERG-JOHANSEN                 99      Madla SK                 36,37  

      Stine Bertelsen                                       99      Bryne SK                  32,15  

      SIGNE BYBERG                                      99      Madla SK                 37,85  

      Malin R Evensen                                    99      Randaberg IL           33,07  

      Kethelinn Roen Hansen                        99      Frisinn SK                49,98  

      Malin Birgitte Horvei                             99      Sola SK                     42,78  

      Anna Hove                                             99      Klepp                        31,63  

      Henriette Juul Jensen                            99      Madla SK                 37,37  

      Marita Muren                                         99      Klepp                        34,04  

      Camilla Omland                                       99      Randaberg IL           38,51  

      Annette Sandsdalen Lyngholm           99      Frisinn SK                30,53  

      Hilde Kvia Skrudland                            99      Klepp                        35,81  

      Ingrid Øvstebø Kleven                         99      Sola SK                     37,40  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Eline Bakk Bye                                        00      Klepp                        36,65  

      Silje Horvei                                              00      Sola SK                     38,75  

      Salmah Knapp                                        00      Sola SK                     30,44  

      Maria Langeland-Knudsen                  00      Sola SK                     30,70  

      Ida Langeland-Knutsen                        00      Sola SK                     29,75  

      Annique Ulte                                          00      Frisinn SK                31,32  

      Miriam Wang                                          00      Sola SK                     27,81  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Emilia H Bjellancic                                  01      Randaberg IL           31,93  

      Julie B. Endregaard                                01      Frisinn SK                33,77  

      Katarina Hansen                                    01      Frisinn SK                41,23  

      Malin E Jacobsen                                   01      Frisinn SK                28,74  

      Thea Nielsen                                           01      Frisinn SK                47,72  

 

 

 

Øvelse 12. 25m bryst, herrer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      Kjartan Byberg                                       95      Sola SK                     23,14  

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Martin Langeland Knutsen                  96      Sola SK                     22,02  

      Torstein Myklebust                               96      Frisinn SK                23,74  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     25,05  

      Henning Van Ta                                     96      Frisinn SK                25,23  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Atle Wiig Fisketjøn                               97      Madla SK                 33,83  

      Morten Grødem                                      97      Bryne SK                  24,51  

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                     27,99  

      Sebastian Hansen                                  97      Sola SK                     23,89  

      Tore Hjelmeland                                     97      Sola SK                     23,96  

      Jonatan Rivero                                       97      Klepp                        25,73  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      Christer Emil Abrahamsen                    98      Sola SK                     30,95  

      Håvard Nevestveit Barøy                     98      Klepp                        37,34  

      Sindre Andre Hansen Kvaleberg        98      Klepp                        35,22  

      Espen Larsen                                          98      Randaberg IL           34,49  

      Markus Mossige                                    98      Klepp                        47,04  

      Marcus Nygård                                      98      Randaberg IL           31,44  

      Sune Selchow                                         98      Randaberg IL           31,61  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Olav Nevestveit Barøy                          99      Klepp                        36,94  

      Peter De Beor                                          99      Madla SK                 32,58  

      Nikolai Drageset                                     99      Randaberg IL           32,43  

      Njord Fornes                                           99      Sola SK                     30,07  

      MARTIN GJERVAN                              99      Madla SK                 37,39  

      Alexander Hansen                                 99      Sola SK                     33,37  

      Espen Løge Pedersn                              99      Vardeneset IF          36,99  

      Fred Rivero                                             99      Klepp                        38,03  

      Anton Vieugue                                       99      Sola SK                     34,98  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Kjerand Nesvik Nilsen                          00      Randaberg IL           43,27  

      NIKOLAI NYSTRAND                         00      Madla SK                 41,06  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      Simon Fikstvedt Goa                             01      Randaberg IL           42,42  

 

 

 

Øvelse 13. 25m butterfly, damer

 

Klasse født 95 - Alfabetisk

 

      MATHILDE ARCTANDER                 95      Madla SK                 32,09  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      May Idunn K. Grønseth                        98      Frisinn SK                21,92  

      INES NYSTRAND                                 98      Madla SK                 28,38  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Tiril Engevik Hjørnevik                         99      Frisinn SK                31,62  

      THEA NYGAARD                                 99      Madla SK                 37,54  

      Nora Sandvoll                                         99      Frisinn SK                28,40  

      Sarah Parsberg Støle                             99      Frisinn SK                24,58  

 

Klasse født 00 - Alfabetisk

 

      Maria Langeland-Knudsen                  00      Sola SK                     33,42  

      Ida Langeland-Knutsen                        00      Sola SK                     33,42  

 

 

 

Øvelse 14. 25m butterfly, herrer

 

Klasse født 96 - Alfabetisk

 

      Malik Knapp                                           96      Sola SK                     24,58  

      Leander S Paturel                                   96      Sola SK                     22,03  

 

Klasse født 97 - Alfabetisk

 

      Tord Næss Haga                                    97      Sola SK                     25,60  

      Sebastian Hansen                                  97      Sola SK                     22,84  

      Tore Hjelmeland                                     97      Sola SK                     29,45  

      Thomas L Johannesen                          97      Randaberg IL           27,26  

 

Klasse født 98 - Alfabetisk

 

      ERLING BELASKA                               98      Madla SK                 27,90  

 

Klasse født 99 - Alfabetisk

 

      Nikolai Drageset                                     99      Randaberg IL           29,41  

      Sindre salte Dunseth                             99      Frisinn SK                28,40  

      Fredrik Fossland                                    99      Farsund SK              33,40  

      Hector Moland                                       99      Madla SK                 26,74  

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

      AMUND BELASKA                             01      Madla SK                 32,51  

 

 

 

Øvelse 15. 4*25m fri, mixed

 

Senior - Alfabetisk

 

      Bryne 1                                                    SR     Bryne SK               1.38,67  

 

      Bryne 2                                                    SR     Bryne SK               1.46,20  

 

      Farsund                                                   SR     Farsund SK           2.01,73  

 

      Frisinn 1                                                   SR     Frisinn SK             1.44,01  

 

      Frisinn 2                                                   SR     Frisinn SK             1.21,05  

 

      Klepp                                                       SR     Klepp                     1.35,62  

 

      Klepp 2                                                    SR     Klepp                     1.42,70  

 

      Madla 1                                                    SR     Madla SK              1.33,40  

 

      Madla 2                                                    SR     Madla SK              1.45,73  

 

      Randaberg 1                                            SR     Randaberg IL        1.29,73  

 

      Randaberg 2                                            SR     Randaberg IL        1.56,36  

 

      Randaberg 3                                            SR     Randaberg IL        2.00,65  

 

      Randaberg 4                                            SR     Randaberg IL        2.01,84  

 

      Randaberg 5                                            SR     Randaberg IL        2.17,89  

 

      Randaberg 6                                            SR     Randaberg IL        1.49,42  

 

      Sola 1                                                       SR     Sola SK                  1.26,49  

 

      Sola 2                                                       SR     Sola SK                  2.18,18  

 

      Sola 3                                                       SR     Sola SK                  1.23,78  

 

      Vardeneset                                              SR     Vardeneset IF       1.54,43  

 


0 Kommentar

Nordsjø stevnet

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 14. Nov 2008

Nordsjøstevnet hadde i år en deltaker fra Randaberg. Asbjørn Skogen som etter svært kort tid i konkuranse svømming klarte å kvalifisere seg på både 200 bryst, 100 bryst og 50 bryst.Men etter heat begrensing og svært mange gode svømmere bl fra Sveits ble det bare 50 bryst på Asbjørn.

Han svømte litt bak pers etter en litt uheldig vending, men kommer nok sterkere tilbake på de neste stevnene. Tiden ble 35.2 


0 Kommentar

Øystein Fjeldberg klarte NM krav

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 6. Nov 2008

 

Vi dro i helgen til Bergen for å delta på BS-LK stevnet: Målet var UM eller NM krav. Ørjan Monsen fra Sola sk var også med.  Øystein gjorde et utrolig godt og jevnt løp og trodde nesten ikke sine egne øyne når han kikket på lystavlen og tiden 17.43.8. Dette var godt innenfor NM kravet. En utrolig prestasjon når vi vet at han perset med 12 sekunder for 3 uker siden. Har har forbedret tiden sin med nesten 45 sekunder på 1 måned.

Vanvittig bra. Vi gratulerer og ønsker lykke til under NM i Bergen 27-30 nov

Det hører også med til historien at Ørjan Monsen også klarte kravet.

 


0 Kommentar

Høstjakten = ekstra søndagstrening

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 17. Sep 2008

Vi fortsetter framgangen fra før sommerferien, og det ble en rekke nye personlige rekorder under treningstevnet Høstjakten.

Øystein Fjeldberg perset på 200 IM med tiden 2.34.37

Håkon Ludvigsen perset på 100 fly med tiden 1.15.3

Maurice Sudkamp perset på 50 fri med tiden 39.17

Fredrik Voss perset på 50 bryst med tiden  43.12

Sandra Sola perset på 100 fly med tiden 1.41.6


0 Kommentar

Araber svøm 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 17. Sep 2008

Arabersvøm ble en bekreftelse på at det treningsarbeidet som ble lagt ned på treningsleiren i aug i ikke har vært bortkastet. Det ble også på dette stevnet satt en rekke personlig rekorder. Førs kan vi nevne Øystein Fjeldberg som forbedret sin pers på 200 fly med hele 9 sekunder. Den nye tiden ble 2.40.82

Ellers kan vi nevne at Sandra Sola perset med 7 sek på 800 fri med tiden 11.35.5 og det ble og ny pers på 50 fri med tiden 36.16 og pers på 200 fri med tiden 2.46.01.

Fredrik Voss perset på 50 fri med tiden 34.78. 50 fly med tiden 41.1 og 100 fri med tiden 1.16.8 . Flott Fredrik . Det viser at du har trent bedre i det siste. Stå på videre !!

Asbjørn Skogen perset igjen på 50 og 100 bryst på tidene 35.37 og 1.18.43 Flott !


0 Kommentar

Innbydelse RIL Krutten 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 11. Sep 2008

Velkommen til rekruttstevne i Randaberghallen søndag 16. november 

” RIL-KRUTTEN ”

 

 

INNBYDELSE TIL REKRUTTSTEVNE I RANDABERGHALLEN

 SØNDAG 16. NOVEMBER 2008.

 

 

Vi har igjen gleden å invitere til rekruttstevne i Randaberghallen.

 

Tid og sted: Søndag 16. November 2008 i Randaberghallen.

                  Innsvømming fra kl 10.00

                  Lagledermøte kl 10.15

                   Stevnestart kl 11.00

 

Øvelser:

 

Øvelse nr

Distanse

Kjønn

 

Øvelse nr

Distanse

Kjønn

1 – 2

50 m fri

Jenter/Gutter

 

9 – 10

50 m bryst

Jenter/Gutter

3 – 4

25 m fri

Jenter/Gutter

 

11 – 12

25 m bryst

Jenter/Gutter

5 – 6

50 m rygg

Jenter/Gutter

 

13 – 14

25 m b.fly

Jenter/Gutter

7 – 8

25 m rygg

Jenter/Gutter

 

15

4 x 25 m fri

Mix

        

 

Påmelding:  

Elektronisk påmelding ved bruk av victoria  senest søndag 09. november til e-mail-adresse: arnfinn.sola@lyse.net.

Manuell påmelding senest 1. november.

Etterpåmelding kun dersom plass i heatene.

Spørsmål angående påmelding kan rettes til Arnfinn Sola,

tlf. 51417915/91658907

 

Betaling:     Kr 75,- i startkontingent pr. deltaker som settes inn på

RIL-Svømming sin konto nr. 3230 07 38124 ved påmelding

(merkes ”RIL-Krutten-”Klubb””)

 

Premiering:         Deltagerpremie til alle.

 

Bassenget: 25 meter, med 6 baner og bølgedempende baneskiller.

 Vanntemperatur 28° C.

                   Manuell tidtaking. Påbudt med badehette.

 

 

Servering:   Under stevnet vil der være kafe med salg av mat og drikke i direkte tilknytning til svømmehallen.

 

 

 

Eventuelle spørsmål om stevnet kan rettes til Inger Narvestad Anda, tlf. 90187172

 

 Innbydelse, heatlister og resultatlister blir lagt ut på vår hjemmeside: 

 

http://idrett.speaker.no/svomming/randabergil

 

 

Vel møtt til Randaberghallen

 

Med vennlig hilsen

Randaberg IL – Svømmegruppe

 

Inger Narvestad Anda

Stevneleder


0 Kommentar

Ekstraordinært årsmøte

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 9. Sep 2008

 

Det innkalles til ekstraordinært årsmøte i Randaberg idrettslag

torsdag 25. september kl 1900 på idrettshuset.

 

Agenda:

Ny organisering av RIL - Allianseidrettslag

 

Velkommen.

 

Styret


0 Kommentar

Våre sponsorer

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 3. Sep 2008

Her er det god plass til nye sponsorer


0 Kommentar

Høst 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 2. Sep 2008

Dato                  Stevne                                Sted                                   Merknad

 

September

07                      Høstjakten                         Rogaland                           treningstevne alle

13-14                 Araber svøm                     Rogaland                           B-C gjeng

 

Oktober

03-05                 Thisted Cup                      Danmark                            kvalifiserte

06-12                 Høstleir                              Danmark                            kvalifiserte

19                      Eigersund                          Eigersund                          B-C  R2 *

26                      Rekrutt                               Dysjaland                          R1 og 2

 

November

07-09                  Nordsjø                             Stavanger                         kvalifiserte

16                       RIL-krutten                       Randaberg                        R1 og 2 

23                      Åpent stevne                    Klepp                                 B-C

27-30                 NM jr                                  Bergen                               kvalifiserte            

 

 

Desember

07                       Julesprinten                      Stavanger                          B-C gjeng

 

 

 


0 Kommentar

Høstsesongen er igang !!

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 1. Sep 2008

Etter en svært vellykket oppstartsleir i Callela utenfor Barcelona er vi nå igang med trening  og det blir litt endringer på treningstidene fra og med uke 36.

mandag: 17-19 rekrutter  + Å gjeng               Randaberg

Mandag: 18-20 B- C gjeng                            Tanangerhallen

Mandag: 06-07:30 B gjeng morgentrening       Kannik skole etter avt m/Håkon             

Tirsdag: 18- 21 B-C gjeng Basis + svømming  Randaberg

Onsdag: 06-07:30  B gjeng morgentrening     Kannik Skole etter avt m/ Håkon

Onsdag: 18-20  B- C gjeng                            Solahallen

Torsdag: 17-19  B-C gjeng                             Randaberg

Fredag:   18-20  B-C gjeng                             Tanangerhallen

Lørdag:   09-11  B-C gjeng   + Å gjeng             Randaberg

 

                

 

Det er selvfølgelig oppmøte 15 før.  På tirsdager må dere ha med gymtøy , da vi skal ha alternativ trening / Basis fra kl 18-19.

0 Kommentar

NYHET : Å gjeng trening

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 1. Sep 2008

Vi har en del tidligere svømmere som bare ønsker å mosjonere. Klubben ønsker også å gi et tilbud til disse.

Vi starter i den forbindelse med trening til de av våre svømmere som bare ønsker  å hold seg litt i form og ikke ønsker å satse på konkurranse svømming.

Den nye gruppen heter Å gjengen

De vil ha trening følgende dager:

Mand 17-19,  tirsd 19 -20 og lørdag 09-10

Her vil det være mulig for alle klubbens medlemmer å komme og mosjonere uansett nivå og måsettinger.

0 Kommentar

Svømmekurs

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 5. Jun 2008

 

 

Randaberg IL svømming har svømmekurs for barn fra fem år og oppover på Grødem og Goa skoler.

På Goa er det kurs på tirsdager, på Grødem både tirsdager og onsdager. Barn som har deltatt på våre kurs før har fortrinnsrett.

Høstens kurs starter i begynnelsen av september. Nye kurs starter i januar. For påmelding send mail til svommeskolenril@hotmail.com . Vi trenger følgende opplysninger: Navn, fødselsdato, adresse, telefonnr, mailadresse, antall kurs fra før/ferdighetsnivå.

Kursene koster kr 900 og går over 12 kurskvelder. kontant betaling ved oppmøte første kurskveld.


0 Kommentar

KM - Mange solide nye personlige rekorder ,5 medaljer

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 26. Mai 2008

KM ble en stor suksess for våre svømmere. Nesten 100% pers må vi være fornøyd med. Asbjørn Skogen tok gull på 200 bryst  med tiden 2.47.8og sølv på 50 bryst med tiden 35.49.

Øysten Fjeldberg tok to sølv på 50 fly med tiden 32.5 og  bronse på  400 IM med tiden 5.23.0 og bronse på 200 fly med tiden 2.49.0

Det må videre nevnes at Øystein forbedret tiden sin med 3 min på 1500 fri med tiden 18.21.8.Han er nå bare 21 sek fra UM/NM krav . Det begynner å løsne litt for Tohild Anda. Hun perset med 2 sek på 200 fri med tiden 2.25.3 og tok en fin 4 plass

Øvige res finner du på svomming .com


0 Kommentar

Aleksander Dale Oen kommer på trening

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 5. Mai 2008

Siden supersvømmerne Kim Torry Simmenes og Alexander Oen har noen dager fri etter VM og NM har vi klart å få dem  til å komme på trening mand og tirsdag.

Det vil bli bryst og fly teknikk på mandag og rygg og  cr på tirsdag.

Møt opp å få innstruksjon av en Europamester og en mange ganger norgesmester.


0 Kommentar

NYHET : Det vil bli mulighet for morgentreninger mandag og onsdager kl . 06:00.07:30 Kannik skole

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 5. Mai 2008

Dette er et frivillig tilbud til de som ønsker å trene ekstra. Frammøte 10 min før.

0 Kommentar

Knalltid av Øystein Fjeldberg i Haugesund Open

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 7. Apr 2008

Søndag  morgen reist  jeg og Øystein Fjeldberg sammen med Sola svømmerne Ørjan Monsen og Morten Bordevich til Haugesund for å teste formen på 800 fri etter treningsleiren i påsken. Det ble en fantastisk forbedring av tiden på 800 fri. Øystein fosset inn til tiden 9.44.77. En forbedring på hele 1 minutt og 30 sekunder.  En flott innsats som gav 3 plass i 93 klassen!!

Det kan og nevnes at de to Solasvømmerne også forbedret seg stort på 800 fri.

 


0 Kommentar

ÅM Landsfinale i Bergen - Håkon Ludvigsen vant 2 sølvmedaljer

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 1. Apr 2008

Svømmerne våre Sandra Sola og Håkon Ludvigsen satte mange flotte nye personlige rekorder på hele 8 av 10 starter. Her kan vi nevne at Sandra forbedret tiden sin med 7 sekunder på 400 fri med tiden 5.38.1. Dette holdt til en fin 4 plass bare 1 sek fra bronsen.

Håkon forbedret tiden sin på 400 fri med hele 20 sek og fikk tiden 5.05.8. Dette gav 6 plass.

Håkon tok videre sølv på 200 rygg med tiden 2.42.4 og sølv på 100 fly med tiden 1.16.4 . Randaberg kom på delt 14 plass totalt. Håkon kom sammenlagt på 4 plass 96 klassen. Sandra Sola kom på 5 plass i 97 klassen.

Her er resultatene:

400 fri

Håkon Ludvigsen

400 fri  6 plass med tiden 5.05.8 p

200 rygg 2 plass med tiden 2.42.4 p

100 fly 2 plass med tiden 1.16.4 p

200 bryst 17 plass med tiden 3.28.0 p

200 IM 7 plass med tiden 2.48.6 p

 

Sandra Sola

400 fri 4 plass med tiden 5.38.1 p

100 rygg 6 plass med tiden 1.26.5  p

100 bryst 12 plass med tiden 1.43.7

50 fly 14 plass med tiden 44.4

200 IM 6 plass med tiden 3.07.7 p

 

 

 


0 Kommentar

Solastevnet i Dysjalandhallen

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 24. Mar 2008

Til tross for svært tett mellom stevne ble det også noen ny perser  på Solastevnet. Øystein

Fjeldberg fortsetter framgangen og forbedret tiden sin på 200 fri med 8 sek med tiden 2.20.75

Sandra Sola pers med 2 sek på 100 bryst med tiden 1.42.9. Hun perset og på 50 rygg med tiden 42.7, og fikk tiden 49.6 på 50 bryst.Hun svømte 100 rygg på 1.29.  Håkon Ludvigsen perset på 50 fly med tiden 34.09. Perset og på 50 fri med tiden 32.7 og på 100 rygg med tiden 1.19.5

Asbjørn skogen svømte 50 br på 37.5


0 Kommentar

Treningsleiren påsken 2008 i Danmark

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 24. Mar 2008

Lørdag 15 Mars satte vi kursen mot Danmark for å trene i påsken. Vi bodde og trente I Nøresundby like ved Aalborg.  De eldste gjennomført hele 82 000 meter på en uke. I tillegg hadde vi 4 basis treninger og to løpeturer. Vi løp også i en trapp.

Det ble og gjennomført 2 Lactat tester på en del av våre svømmere. En såkalt V4 test som forteller på hvilken hastighet svømmeren har sin aerobe anerobe terskel.

De fleste jobbet svært bra på alle treningene, og det skal bli spennende å se hvordan denne treningsleiren har klart å heve våre svømmere til et enda høyere nivå på de kommende stevnene. Følg med på ÅM allerede neste helg !! 


0 Kommentar

Resultater fra RIL svøm

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 4. Mar 2008

Til tross for at vi nå er inne i en tung treningsperiode ble det likevel satt en del fine nye peronlige rekorder under søndagens stevne.  Av resultater kan vi nevne at Øystein Fjeldberg forbedret tiden sin på 400 med 7 sekunder med tiden 4.54.86. Videre svømte han 200 rygg på tiden 2.38.  Ada Abrahamsen perset på 50 bryst med tiden 47.60 . Håkon Ludvigsen forbedret tiden sin på 400 fri med tiden 5.45.6. Og videre svømte han 100 fri på tiden 1.15.38. En av våre nye svømmere Asbjørn Skogen imponerte på 50 bryst med tiden 38.20.  Sandra Sola svømte 400 fri på tiden 5.45.6  og 200 IM på tiden 3.14.3. hun er nå ranket som nr 2 i sin klasse i landet.

0 Kommentar

Årsmøte i svømmegruppa

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 14. Feb 2008

Årsmøte holdes torsdag 6. mars kl. 1900 i Randaberghallen

Saker som skal behandles må sendes styret før 25. februar.

Velkommen


0 Kommentar

ÅMØ landsdel - siste dag søndag

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 11. Feb 2008

Under ÅM siste dag tok Randaberg enda en medalje. 100 fly i 96 klassen ble svært spennende da Håkon Ludvigsen ledet de første 75 meterne i finalen, men ble knepent slått av Karmøy svømmeren Morten W Hollund med 5 tideler. Håkon var likevel fornøyd med tiden 1.17.62. En forbedring på hele 3 sekunder.

Det ble også søndag satt en rekke nye personlige rekorder. Se res liste på svomming .com

Randaberg endte til slutt på 10 plass sammenlagt. Håkon ble nr 3 i sin klasse og Sandra Sola ble nr 5 i sin klasse. Vi tok 3 medaljer totalt 1 gull og to sølv.


0 Kommentar

ÅMØ Landsdel vest :fasit etter to dager : 1 gull og 1 sølv

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 9. Feb 2008

Etter at 2 dager av ÅM er gjennomført har Randaberg gjort seg bemerket i bassenget. Sandra Sola svømte en knallsterk 400 fri på tiden 5.47.02  Dette ga sølv i 97 klassen.  Håkon fulgte opp med en flott 200 rygg på tiden 2.44.81 . Dette holdt til gull i 96 klassen.

Ellers kan det nevnes Fredrik Voss svømte en flott 200 bryst på tiden 3.23.7 og Øystein Fjeldberg perset med 9 sekunder 200 bryst med tiden 3.01.66.

Randaberg ligger foreløpig på 9 plass sammenlagt.

Sammelagt etter 2 dager ligger nå Håkon Ludvigsen på 2 plass i 96 klassen ,  mens Sandra Sola ligger på 3 plass i sin klasse(97).

Følg med på  medley.nolivtiming Rogaland. Flere resulter finner du på :gagdata.no/lamo08

 


0 Kommentar

Sølv og bronse til Øystein Fjeldberg - perset på 3 av 3 mulige øvelser i Bergen

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 21. Jan 2008

Øystein perset med 26 sekunder på 200 rygg i helgens stevne i Bergen med tiden 2.41.76. Dette holdt til en fin 2 plass. Det ble også bronse på 100 fly med tiden 1.20.83 , bare 6 tideler fra sølvmedalje. Han forbedret tiden sin med 3 sek. Pers ble det og på 200 IM med tiden 2.46.31

I skrivende stund var ikke rankingen oppdatert men det ser ut til Øystein Fjeldberg har klart å kvalifisere seg til ÅM landsdel med de tidene han har prestert i helgen.

RIL svømming har dermed 4 svømmere med til ÅM landsdel. Det er følgende svømmere:

Håkon Ludvigsen (96)

Øystein Fjeldberg (93)

Sandra Sola( 97)

Fredrik Voss (95)

VI GRATULERER !!!

 


0 Kommentar

Karmøy stevnet - rekordskred

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 14. Jan 2008

Det ble satt hele 33 nye personlige rekorder under helgens stevne på Karmøy.Med 95 % pers ble det en jubelhelg for de fleste. Av gode resultat kan vi nevne Ada som fikk tiden 2.43 på 200 fri . En forbedring på over 20 sek.Håkon perset på alle øvelsene han svømte og fikk sølv på både 200 IM 2.54.8 og 100 fly på tiden 1.20.52. Han vant og 200 bryst med tiden 3.31.6.

Øystein svømte fantastisk på 200 rygg men ble desverre disket for feil vending.

Sammen med Sola ble det satt tilsammen 58 nye sterke rekorder

Øvrige resultater finner dere på svomming. com

Gå inn på resultatlisten for karmøystevnet.

Oversikt over antall personlige rekorder.

Øystein Fjeldberg 4+2disk

Håkon Ludvigsen 5 +1disk

Sandra Nådland   4

Iselin Raustein  1

Ada Abrahamsen 6

Fredrik Voss 8

Hanne Voss 2


0 Kommentar

Nye treningstider i 2008

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 8. Jan 2008

Vi har som dere vet inngått treningsammarbeid med SOLA svømmeklubb med virkning fra 010108. Konkuranse svømmerne får nå mulighet til å trene 6 ganger i uken. Håkon Henne er nå hovedtrener for begge kubbene. Det blir derfor litt endringer på treningstider og steder.

De nye treningstidene er :

MANDAG: Randaberg         kl 17-19

TIRSDAG: Tanangerhallen kl 17-19

ONSDAG: Solahallen         kl 18-20

TORSDAG: Randaberg      kl 17-19

FREDAG:   Tanangerhallen kl 18-20

LØRDAG:  Randaberg       kl 09-11   

 

Svømmere i B- gjeng bør komme på 5 treninger i uken.

Svømmere i C- gjeng bør komme på trening minimum 3 ganger pr uke.


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline