Randaberg Idrettslag SVØMMING

Randaberg Idrettslag SVØMMING

Treningstider i julen

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 10. Des 2010

Mandag 2012
0600-0800 Tanangerhallen
1700-1900 Tanangerhallen
 
Tirsdag 2112
1800-2100 Randaberg

Onsdag 2212
1600-1800 Tanangerhallen
 
Torsdag 2312
0900-1130 Randaberg
1700-1900 Randaberg
 
24-26 FRI
 
Mandag 2712
0900-1130 Randaberg
1700-1900 Randaberg
 
Tirsdag 2812
0900-1130 Randaberg
1800-2100 Randaberg
 
Onsdag 2912
0600-0800 Tanangerhallen
 
Torsdag 3012
0900-1130 Randaberg
1700-1900 Randaberg

Vanlige tider fra 03.01.11


0 Kommentar

Nordsjøstevnet 2010 -7 medaljer og mange flotte nye personlige rekorder

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 15. Nov 2010

Årets Nordsjøstevnet ble arrangert 12-14 nov. Randaberg er var representert med 3 svømmere. Håkon Ludvigsen, Øystein Fjeldberg, Maurice Sudkamp. Øystein startet bl.a  med bronse på 800 fri, senere sølv på 200 fly med tiden 2.17.24 og en flott 400 fri på tiden 4.10 en pers med 4 sek.

Håkon Ludvigsen er i form og tok bl.a en flott 2 plass på 200 fri med tiden 2.03.12. Videre 3 plass på 200 IM og 2 plass på 100 rygg med tiden 1.02.99. Han satte solide personlige rekoder på alt det ble også 3 plass på 100 fri med 57.48.

Maurice Sudkamp perset også på flere øvelser men nådde ikke opp på medaljeplass denne gangen.  Se resultater på svomming.no

 

 


0 Kommentar

Åpent stevne Randaberg

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 8. Nov 2010

Vi arangerte i helgen det årllige RIL SVØM hvor 100 svømmere var påmeldt . Det ble et vel gjennomført stevne med mange nye personlige rekorder.

Jeg kan ikke her komme inn på alle de personlige rekordene, men vil framheve noen høyde punkter. Først må vi nevne Håkon Ludvigsens 400 fri. Her satset han friskt fra start og perset nesten på første 50 og sluttiden ble 4.22.53. En solid pers med 7 sekunder. Videre kan vi nevne  Maurice Sudkamp som også perset solid på en del øvelser . Feks. 200 medley, 400 fri og 400 medley. Det ser ut til at høstleirens innsats med 100 000 meter gir resultater. For ytterlige resultater se svomming.com


0 Kommentar

Vår 2011

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 5. Nov 2010

JANUAR FEBRUAR MARS APRIL MAI JUNI JULI
1 L   1 T   1 T   1 F   1 S   1 O   1 F Treningsleir
2 S   2 O   2 O   2 L Sandnes Sprinten 2 M   2 T Styremøte 2 L Treningsleir
3 M   3 T Styremøte 3 T Styremøte 3 S Sandnes Sprinten 3 T Styremøte 3 F   3 S Treningsleir
4 T Styremøte 4 F   4 F Berlin ISM 4 M   4 O   4 L   4 M Treningsleir
5 O   5 L   5 L Berlin ISM 5 T Styremøte 5 T   5 S   5 T Treningsleir
6 T   6 S RIL rekruttstevne 6 S Berlin ISM 6 O   6 F   6 M   6 O Treningsleir
7 F   7 M   7 M Treningsleir vinterferie 7 T   7 L   7 T   7 T Treningsleir
8 L Åpent stevne Karmøy 8 T   8 T Treningsleir vinterferie 8 F ÅM Ålesund 8 S   8 O   8 F Treningsleir
9 S Åpent stevne Karmøy 9 O   9 O Treningsleir vinterferie 9 L ÅM Ålesund 9 M   9 T   9 L NM langbane Drammen
10 M   10 T   10 T Treningsleir vinterferie 10 S ÅM Ålesund 10 T   10 F   10 S NM langbane Drammen
11 T   11 F LÅMØ Vest Bergen 11 F Treningsleir vinterferie 11 M   11 O   11 L   11 M NM langbane Drammen
12 O   12 L LÅMØ Vest Bergen 12 L Treningsleir vinterferie 12 T   12 T   12 S   12 T NM langbane Drammen
13 T   13 S LÅMØ Vest Bergen 13 S Treningsleir vinterferie 13 O   13 F   13 M   13 O  
14 F   14 M   14 M   14 T   14 L   14 T   14 T  
15 L   15 T   15 T   15 F   15 S Rekruttstevne Stavanger 15 O   15 F  
16 S   16 O   16 O   16 L Påskefri 16 M   16 T   16 L  
17 M   17 T Årsmøte? 17 T   17 S Påskefri 17 T   17 F   17 S  
18 T   18 F   18 F   18 M Påskefri 18 O   18 L   18 M  
19 O   19 L   19 L   19 T Påskefri 19 T   19 S   19 T  
20 T   20 S   20 S Sola - Åpent stevne 20 O Påskefri 20 F   20 M   20 O  
21 F   21 M   21 M   21 T Påskefri 21 L   21 T   21 T  
22 L Åpent stevne Bryne 22 T   22 T   22 F Påskefri 22 S   22 O   22 F  
23 S Åpent stevne Bryne 23 O   23 O   23 L Påskefri 23 M   23 T 23 L  
24 M   24 T   24 T NM kortbane Bærum 24 S Påskefri 24 T   24 F 24 S  
25 T   25 F   25 F NM kortbane Bærum 25 M Påskefri 25 O   25 L 25 M  
26 O   26 L   26 L NM kortbane Bærum 26 T   26 T   26 S 26 T  
27 T   27 S   27 S NM/Rekruttstevne Klepp 27 O   27 F   27 M Treningsleir 27 O  
28 F   28 M   28 M   28 T   28 L Stavanger Open 28 T Treningsleir 28 T  
29 L         29 T   29 F   29 S Stavanger Open 29 O Treningsleir 29 F  
30 S         30 O   30  L   30 M    30 T Treningsleir  30 L  
31 M         31 T         31 T              

0 Kommentar

Treningshelg

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 26. Aug 2010

Det bli treningshelg med overnatting for store og små svømmere 03-04 september.
Vi trener i Tananger svømmehall og overnatter i gymsalen.

 

 

 

 

Fremmøte

Fredag 03.09 kl 1600 ved Tananger svømmehall.

 

 

Pris

150 kr for middag fredags kveld og mat lørdag. Betales ved fremmøte.

 

 

Ta med

ü       Sovepose, pute og liggeunderlag

ü       Tannbørste

ü       Svømmeutstyr

ü       En liten matpakke til fredags ettermiddag

 

 

Avsluttning

Rekruttene vil avslutte etter lunj på lørdag ca kl. 1200.
De aktive avslutter sin samling noe senere ca kl. 1600.

 

 

Annet

De som bruker noen form for medisiner eller er allergisk for enkelte matvarer må informere lederne om dette.

 

 

Påmelding

Påmelding til treningshelgen gjøres til trener eller oppmann innen 2. september.

 

 

Oppmann

 

Dag J. Ludvigsen

47888883

dag@ludvigsen.nl


0 Kommentar

VELKOMMEN TIL KLUBBEN ONLINE BASIS!

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 5. Aug 2010

Klubben Online er et hjemmeside-verktøy levert av Mamut ASA. Løsningen er utviklet i samarbeid med Norges Idrettsforbund og norske særforbund. VELKOMMEN TIL KLUBBEN ONLINE BASIS!

Klubben Online er et hjemmeside-verktøy levert av Mamut ASA.
Løsningen er utviklet i samarbeid med Norges Idrettsforbund og norske særforbund.
Du som er ansvarlig for denne løsningen må logge deg på i verktøykassa i venstre meny for å legge ut nyheter på siden.
Der kan du også slette denne "startnyheten". Passord og bruker har du mottatt på mail fra Mamut ASA.

Ditt Klubben Online Basis-abonnement gir klubben:

• Enkel hjemmeside på internett, tilgjengelig for alle klubbmedlemmer.
• Informasjon fra krets og forbund samt terminlister, resultater og tabeller.
• Medlemsregister som er lett tilgjengelig for de tillitsvalgte, oversiktlig og enkelt å vedlikeholde. • Aktivitetskalender med egne aktiviteter som f eks treninger, møter etc
• Mulighet til å sende SMS fra hjemmesiden

Link til brukerveiledning for Klubben Online Basis

Kontakt Mamut ASA
Du når oss på e-post: klubbenonline@mamut.com
eller telefon: 815 68 855.
Du får mer informasjon om Klubben Online på
www.klubbenonline.no


0 Kommentar

Høst 2010

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 9. Jun 2010

SEPTEMBER OKTOBER NOVEMBER DESEMBER
1 O   1 F   1 M   1 O  
2 T Styremøte 2 L   2 T   2 T Styremøte
3 F   3 S   3 O   3 F  
4 L Treningshelg, Tananger 4 M   4 T Styremøte 4 L  
5 S Treningshelg, Tananger 5 T Styremøte 5 F   5 S Julesprinten, Stavanger
6 M   6 O   6 L   6 M  
7 T   7 T   7 S RIL-Svøm, Randaberg 7 T  
8 O   8 F   8 M   8 O  
9 T   9 L   9 T   9 T  
10 F Trener/leder konferanse 10 S Haugaland kr Open, Avlyst 10 O   10 F  
11 L Trener/leder konferanse 11 M Høstleir, Haugesund 11 T   11 L  
12 S Trener/leder konferanse 12 T Høstleir, Haugesund 12 F Nordsjø, Stavanger 12 S  
13 M   13 O Høstleir, Haugesund 13 L Nordsjø, Stavanger 13 M  
14 T   14 T Høstleir, Haugesund 14 S Nordsjø, Stavanger 14 T Klubbstevne?
15 O   15 F Høstleir, Haugesund 15 M   15 O  
16 T   16 L Høstleir, Haugesund 16 T   16 T  
17 F   17 S   17 O   17 F  
18 L Araber svøm, Haugesund 18 M   18 T NM jr /UM, Bergen 18 L  
19 S Araber svøm, Haugesund 19 T   19 F NM jr /UM, Bergen 19 S  
20 M   20 O   20 L NM jr /UM, Bergen, Bryne rek. 20 M  
21 T   21 T   21 S NM jr /UM, Bergen 21 T  
22 O   22 F   22 M   22 O  
23 T   23 L   23 T   23 T  
24 F   24 S Sola rekrutt - Åpent stevne SCC 24 O   24 F  
25 L   25 M   25 T   25 L  
26 S   26 T   26 F   26 S  
27 M   27 O   27 L   27 M  
28 T   28 T   28 S Kretskamp, Flekkefjord 28 T  
29 O   29 F   29 M   29 O  
30 T   30 L   30 T   30  T  
      31 S         31 F  

0 Kommentar

Årsklasse mesterskapet 2010 - Oslo 1 sølv og to bronse plasser.

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 22. Apr 2010

Vi deltok med to svømmere i det nasjonale Årsklasse mesterskapet. De som var kvalifisert var Håkon Ludvigsen og Maurice Sudkamp. Det ble også i år en del nye personlige rekorder, til tross for en ikke helt optimal oppladning med 10 timers busstur til Oslo på grunn av flystans.

 Noen resultater:

Håkon Ludvigsen 3  plass på 200 rygg med tiden 2.19.89 og 4 plass på 100 fly med tiden 1.03.8. Det ble pers på 3 av 5 øvelser. Ble nr 18 sammenlagt.

Maurice Sudkamp (97) 2 plass på 400 fri med tiden 4.47.34, 3 plass på 100 fly med tiden 1.13.23 og 4 plass på 200 rygg med tiden 2.31.54

Han ble nr 4 sammenlagt knepent bak 3 plassen.

RIL ble nr 15 sammenlagt av totalt 51 klubber. Dette er en liten tilbakegang da vi ble nr 10 sist år. Dette kan forklares med at Håkon var uheldig på 400 fri. Vi får komme sterkere tilbake neste år.

 

 

 


0 Kommentar

Langbane NM 6 plass til Øystein Fjeldberg ny klubbrekord på 4 x 50 fri

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 26. Mar 2010

Øystein deltok på 2 øvelser under helgens senior NM i Stavanger. Han deltok på 800 fri og 1500 fri .  

Han ble nr 6 i seniorklassen på 1500 fri med tiden 16.41.84. Dette er den nest beste tiden Øystein har gjort på øvelsen noen  gang, noen små sek bak sin personlige rekord.

Han ble videre nr 12 på 800 fri med tiden 8.44.66. Dette var ny pers.

I tillegg deltok Randaberg med stafettlag. Vi deltok på 4 x 100 medley, 4 x 50 medley og 4 x 50 fri.

RIL ble nr 13 på 4 x 100 Medley med tiden 4.27.61

nr 16 på 4 x 50 fri med tiden 1.51.43 ( ny klubbrekord)

nr 17 på 4 x  50 medley med tiden 3.02.30

På lagene svømte Håkon Ludvigsen(96), Asbjørn Skogen(93), Øystein Fjeldberg (93) og Marius Skogen (95) 

  


0 Kommentar

TRENINGSTIDER I PÅSKEN 2010

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 26. Mar 2010

Det blir trening i påsken i dagene 29-31 mars for de som er hjemme.

I tillegg har vi klart å få til et sammarbeid med Frisinn og SSC i Påsken på de røde dagene fra 31.03 t.o.m 05.04.10      DETTE ER IMIDLERTID KUN ET TILBUD TIL VÅRE ÅM SVØMMERE.

Treningstidene blir:

Mandag 29.03 : kl 06-07:30 Tananger

Mandag 29.03: kl 17-19      Randaberg

Tirsdag 30.03 : kl 18-21      Randaberg

Onsdag 31.03 : kl 16-18      TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE  

Torsdag 01.04 : kl 12-14      TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE

Fredag 02.04  : kl 12-14       TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE

Lørdag 03.04 : kl 10-12        TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE

Søndag 04.04 : kl 12-14       TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE

Mandag 05.04 : kl 12-14       TASTA  NB! BARE ÅM SVØMMERE

NB ! Vanlig trening fra tirsdag 6 april.

GOD PÅSKE !!!

 

 

 

 


0 Kommentar

ÅM - Landsdel 11 medaljer

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 3. Mar 2010

ÅM landsdel ble en stor suksess for våre svømmere.  Håkon Ludvigsen (96)  Maurice Sudkamp (97), Alina Bjelancic (99), Helene Emmerhoff og Sandra Sola tok tilsammen 6 gull, 4 sølv og en bronse. Det ble også solide personlige rekorder på 33 av 35 starter.  Det gir en pers % på hele 94.3 %.

Maurice vant 97 klassen sammenlagt. Håkon Ludvigsen ble nr 2 sammenlagt i 96 klassen mens debutanten Alin ble nr 2 sammelagt i 99 klassen.

Randaberg ble nr 6 sammelagt i konkurranse med alle klubbene i Rogaland, Hordaland og Sogn og fjordane. Vi gratulerer !!


0 Kommentar

Vår 2009

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 2. Mar 2010

Randaberg IL Svømming – 1. halvår 2009

 

JANUAR

 

FEBRUAR

 

MARS

 

 

APRIL

 

 

MAI

 

 

JUNI

 

 

1

T

 Nyttårsdag

1

S

 

1

S

KM Stavanger

1

O

 

1

F

1 . mai

1

M

 2. pinsedag

2

F

 

2

M

 

2

M

 

2

T

 Styremøte

2

L

 

2

T

 

3

L

 

3

T

 

3

T

 

3

F

 

3

S

 

3

O

 

4

S

 Varetelling

4

O

 

4

O

 

4

L

 

4

M

 

4

T

Styremøte

5

M

 

5

T

 

5

T

Styremøte

5

S

 

5

T

 

5

F

 

6

T

 

6

F

 

6

F

 

6

M

 Påskeferie

6

O

 

6

L

 Stavanger Open

7

O

 

7

L

 

7

L

 

7

T

       ’’

7

T

 Styremøte 

7

S

 Stavanger Open

8

T

 

8

S

 

8

S

 

8

O

       ’’

8

F

 Bergen swimfest

8

M

 

9

F

 

9

M

 

9

M

 

9

T

       ’’

9

L

 Bergen swimfest

9

T

 

10

L

 Karmøy

10

T

 

10

T

 

10

F

       ’’

10

S

 Bergen swimfest

10

O

 

11

S

 Karmøy

11

O

 

11

O

 

11

L

       ’’

11

M

 Ekstraord. styremøte

11

T

 

12

M

 

12

T

 

12

T

 

12

S

       ’’

12

T

 

12

F

 

13

T

 

13

F

 

13

F

  

13

M

       ’’

13

O

 

13

L

 Dugnad hallen

14

O

 

14

L

 

14

L

 

14

T

 

14

T

 

14

S

          Dugnad hallen

15

T

 

15

S

 RIL stevne

15

S

 Sola stevne

15

O

 

15

F

 

15

M

 

16

F

 

16

M

 

16

M

 

16

T

 

16

L

 

16

T

 

17

L

 

17

T

       

17

T

 

17

F

 

17

S

 17. mai tog

17

O

 

18

S

 

18

O

 

18

O

 

18

L

 Sandnessprinten

18

M

 

18

T

 Avslutning

19

M

 

19

T

Årsmøte

19

T

 

19

S

 Sandnessprinten

19

T

 

19

F

 

20

T

 

20

F

 

20

F

 

20

M

 

20

O

 

20

L

 

21

O

 

21

L

 

21

L

 

21

T

 

21

T

Kr.himmelfart

21

S

 

22

T

 

22

S

 

22

S

 

22

O

 

22

F

 LÅMØ vest Bergen

22

M

 

23

F

 

23

M

Vinterferie

23

M

 

23

T

 

23

L

 LÅMØ vest Bergen

23

T

 

24

L

 

24

T

     

24

T

 

24

F

 Trøndersvøm

24

S

 Dugnad - Tungenes

24

O

 

25

S

 

25

O

     

25

O

 

25

L

 Trøndersvøm

25

M

 

25

T

 

26

M

 

26

T

     

26

T

 

26

S

 Stavanger rekr.

26

T

 

26

F

 

27

T

 

27

F

     KM Stavanger

27

F

 

27

M

 

27

O

 

27

L

 

28

O

 

28

L

KM Stavanger

28

L

 

28

T

 

28

T

 Danmark

28

S

 

29

T

 

 

 

     

29

S

 

29

O

 

29

F

 Danmark

29

M

 

30

F

 

 

 

 

30

M

 

30 

T

 

30

L

 Danmark

 30

T

 

31

L

 

 

 

 

31

T

 

 

 

 

31

S

1. pinsedag

 

 

 

 


0 Kommentar

Høst 2009

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 2. Mar 2010

Randaberg IL Svømming – 2. halvår 2009

 

 

 JULI

 

AUGUST 

 

 

 SEPTEMBER

 

 

 OKTOBER

 

 

 NOVEMBER

 

 

 DESEMBER

1

 

O

1

L

 

1

T

 

1

T

 Styremøte

1

S

 

1

T

 

2

 

T

2

S

 

2

O

 

2

F

 

2

M

 

2

O

 

3

 

F

3

M

 

3

T

 

3

L

 

3

T

 

3

T

Styremøte

4

 

L

4

T

 

4

F

 

4

S

 

4

O

 

4

F

 

5

 

S

5

O

 

5

L

 

5

M

Tananger leir

5

T

Styremøte

5

L

 

6

 

M

6

T

 

6

S

 

6

T

Tananger leir

6

F

 

6

S

Julesprinten

7

 

T

7

F

 

7

M

 

7

O

Tananger leir

7

L

 

7

M

 

8

 

O

8

L

 

8

T

 

8

T

Tananger leir

8

S

Randaberg rekr.

8

T

 

9

 

T

9

S

 

9

O

 

9

F

Tananger leir

9

M

 

9

O

 

10

 

F

10

M

 

10

T

 

10

L

 

10

T

 

10

T

 

11

 

L

11

T

 

11

F

 

11

S

 

11

O

 

11

F

 

12

 

S

12

O

 

12

L

Araber svøm

12

M

 

12

T

 

12

L

 

13

 

M

13

T

 

13

S

Araber svøm

13

T

 

13

F

Nordsjø Stav.

13

S

 

14

 

T

14

F

 

14

M

 

14

O

 

14

L

Nordsjø Stav.

14

M

 

15

 

O

15

L

 

15

T

 

15

T

 

15

S

Nordsjø Stav.

15

T

 

16

 

T

16

S

 

16

O

Styremøte

16

F

NÅMØ Stavanger

16

M

 

16

O

 

17

 

F

17

M

 

17

T

 

17

L

NÅMØ Stavanger

17

T

 

17

T

Klubbstevne?

18

 

L

18

T

 

18

F

Tananger camp

18

S

NÅMØ Stavanger

18

O

 

18

F

 

19

 

S

19

O

 

19

L

Tananger camp

19

M

 

19

T

 

19

L

 

20

 

M

20

T

 

20

S

 

20

T

 

20

F

 

20

S

 

21

 

T

21

F

 

21

M

 

21

O

 

21

L

 

21

M

 

22

 

O

22

L

 

22

T

 

22

T

 

22

S

Klepp

22

T

 

23

 

T

23

S

 

23

O

 

23

F

 

23

M

 

23

O

 

24

 

F

24

M

 

24

T

 

24

L

 

24

T

 

24

T

Julaften

25

 

L

25

T

Styremøte

25

F

 

25

S

Egersund/Sola

25

O

 

25

F

1. Juledag

26

 

S

26

O

 

26

L

Bryne

26

M

 

26

T

NM JR Harstad

26

L

2. Juledag

27

 

M

27

T   

 

27

S

Bryne

27

T

 

27

F

NM JR Harstad

27

S

 

28

 

T

28

F

 

28

M

 

28

O

 

28

L

NM JR Harstad

28

M

 

29

 

O

29

L

     

29

T

 

29

T

 

29

S

NM JR Harstad

29

T

 

30

 

T

30

S

 

30

O

 

30 

F

 

30

M

 

30

O

 

31

 

F

31

M

 

 

 

 

31

L

 

 

 

 

31

T

Nyttårsaften

 


0 Kommentar

Høst 2007

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 28. Feb 2010

SEPT
 
Arabersvøm                     15-16
Nattsvøm                         22         Treningstevne
Stavanger Open               30
 
 
OKT
 
Rekrutt stevne Bryne        7            Treningstevne
Stord stevnet                    20-21      Usikkert
 
 
NOV
 
Treningsleir Bergen        02-05
Nordsjø                         09-11    Kun for kvalifiserte   
Randaberg  stevne         17-18    her bør alle være med. Svømmerne toppes mot dette stevnet
 
DES
 
Julesprinten                    02  

0 Kommentar

DENNE HELGEN ER DET LANDSDELS ÅRSKLASSE MØNSTRING - LÅMØ

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 12. Feb 2010

Vi har også i år flere svømmere som har kvalifisert seg til ÅM landsdel.  De som skal delta er : Håkon Ludvigsen (96) Maurice Sudkamp (97) Hanne H Voss (97) Helene Emmerhoff (99) Alina Bjelancic (99) og Sandra Sola (97).Sammen med Sola sk er vi 8 svømmere.

De skal konkurere med de 24 beste i Hordaland, Rogand og Sogn & Fjordane i sine årsklasser.

I klassen 97 og eldre går de 24 beste videre til ÅM Årsklassemesterskap i Oslo.

Vi ønsker de lykke til og oppfordrer alle til å komme for å heie fram våre svømmere.

Stevnestart er Fredag  kl 16

                     Lørdag kl 09 og 15

                     Søndag kl 09 og 14


0 Kommentar

TRENINGSTIDER I VINTERFERIEN

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 7. Feb 2010

Det blir trening i vinterferien for de som er hjemme. Foreløpige treningstider:

MAND kl 17-19 Randaberg

TIRS  kl 18- 21 Randaberg

ONS   kl 08:15 - 11 i Randaberg og  kl 18-20  Solahallen

TOR   kl 17 - 19 Randaberg

FRED  kl 18:45 -20:45 Solahallen

LØRD FRI  Stevne Haugesund

SØND FRI   Stevne Haugesund


0 Kommentar

Resultater RIL Krutten 2010

Postet av Randaberg Idrettslag SVØMMING den 7. Feb 2010

Øvelse 1. 50m fri, damer

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Verene Bakstad                              96        Randaberg IL            40,14                              

                 Chantal T. Dahl                              98        Sola SK                       49,18                              

                 Iselin Synnøve Danielsen              98        Stavanger SC             46,03                              

                 Lise S Eiane                                     97        Sola SK                       57,72                              

                 Malin R Evensen                            99        Randaberg IL            43,96                              

                 Gloria Grabovac                             99        Frisinn SK                   54,30                              

                 Hilde Horvei                                    97        Sola SK                       48,64                              

                 Natalia  Janicka                              97        Frisinn SK                   47,54                              

                 Tessa  Janssen                                 99        Stavanger SC             39,37                              

                 Salmah Knapp                                00        Sola SK                       52,82                              

                 Ida Kvalvaag                                  99        Stavanger SC             43,78                              

                 Emely Lane                                     00        Stavanger SC             42,88                              

                 Susanne Høyland Pedersen          97        Bryne SK                    1.12,30                          

                 Henriette Sele                                  97        Stavanger SC             35,59                              

                 Andrine Fjogstad Tobiassen         99        Bryne SK                    44,98           

                 Annique Ultee                                 00        Frisinn SK                   52,23                              

                 Ingvild Øsbø Lunde                       97        Sola SK                       41,92                              

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

                 Emilia H Bjelancic                         01        Randaberg IL            43,43                              

                 Julie Borsheim Endregaard           01        Frisinn SK                   47,31                              

                 Katarina  Hansen                           01        Frisinn SK                   1.07,15                          

                 Malin E Jacobsen                           01        Frisinn SK                   43,96                              

                 Sarah Leza Raustein                     01        Frisinn SK                   59,53                              

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Kristin Nygård Magnussen           02        Bryne SK                    1.06,77                          

 

 

 

Øvelse 2. 50m fri, herrer

 

S14 Senior

 

       1        Eirik Nygård                                    84        Randaberg IL            38,05                              

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Roy Blum                                        00        Frisinn SK                   52,63                              

                 Lars Emmerhoff                             97        Randaberg IL            39,21                              

                 Paul Edvard Fevang                      00        Stavanger SC             1.03,98                          

                 Njord Fornes                                    99        Sola SK                       44,31                              

                 Phillip D Gulliksen                          98        Stavanger SC             49,42                              

                 Espen Larsen                                   98        Randaberg IL            42,14                              

                 Eirik Lyse                                         98        Sola SK                       43,88                              

                 Ådne Møll                                        99        Stavanger SC             42,57           

                 Magnus Ravndal                            99        Sola SK                       42,36                              

                 Jørgen Rødseth                               99        Stavanger SC             48,23           

                 Tor-Sebastian  Rønneberg            98        Stavanger SC             49,56                              

                 Mathias Engstrøm Sandstøl         99        Bryne SK                    53,55                              

                 Sebastian Segers                             00        Stavanger SC             49,04                              

                 Martin Selback                               00        Randaberg IL            52,59                              

                 Fredric Sudkamp                            00        Randaberg IL            59,47                              

                 Maurice Sudkamp                         97        Randaberg IL            29,72                              

                 Ådne Undheim                                98        Bryne SK                    50,31                              

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

                 Mathias R Evensen                        01        Randaberg IL            1.11,06       

                 Christian Fenton                             01        Stavanger SC             47,45           

                 Andreas Gundersen                        01        Stavanger SC             1.36,32                          

                 Daniel Liland                                   01        Stavanger SC             1.10,98                          

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Adrian Sola                                      02        Randaberg IL            57,75                              

 

Øvelse 3. 25m fri, damer

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Ingvill Abrahamsen                       98        Randaberg IL            20,44                              

                 Tuva Alexandersen                        99        Stavanger SC             24,41                              

                 Lise S Eiane                                     97        Sola SK                       18,52                              

                 Sara S. Eiane                                   00        Sola SK                       30,03                              

                 Gloria Grabovac                             99        Frisinn SK                   25,45                              

                 Marie Hinna                                    00        Stavanger SC             23,74                              

                 Ingebjøg Holmedal                        97        Stavanger SC             20,23                              

                 Hilde Horvei                                    97        Sola SK                       23,32                              

                 Karianne Høie                                 00        Sola SK                       37,02                              

                 Natalia  Janicka                              97        Frisinn SK                   32,68                              

                 Kamila Janicka                               99        Frisinn SK                   46,42                              

                 Tessa  Janssen                                 99        Stavanger SC             18,73                              

                 Salmah Knapp                                00        Sola SK                       24,29                              

                 Malin Lilledal                                  99        Frisinn SK                   29,41                              

                 Hanne G Marvik                            99        Stavanger SC             40,57                              

                 Hannah Nummedal                       99        Bryne SK                    24,98                              

                 Susanne Høyland Pedersen          97        Bryne SK                    19,86                              

                 Emmelin Solheim                           00        Sola SK                       27,43                              

                 Live Standal Sokn                          00        Sola SK                       22,33                              

                 Marie Sveingård                             99        Stavanger SC             19,97                              

                 Ingvild Øsbø Lunde                       97        Sola SK                       18,49                              

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

                 Julie Borsheim Endregaard           01        Frisinn SK                   22,43                              

                 Katarina  Hansen                           01        Frisinn SK                   29,32                              

                 Jenny Hemstrøm                            01        Varodd SK                  28,85                              

                 Malin E Jacobsen                           01        Frisinn SK                   28,10                              

                 Sarah Leza Raustein                     01        Frisinn SK                   27,05                              

                 Anne Rødseth                                 01        Stavanger SC             25,56                              

                 Marita Undheim                             01        Bryne SK                    34,83                              

                 Emma Aasland                               01        Randaberg IL            49,32                              

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Aud Sofie Danielsen                      02        Stavanger SC             33,34                              

                 Leah Lane                                       02        Stavanger SC             26,64                              

                 Kristin Nygård Magnussen           02        Bryne SK                    27,68                              

                 Heidi Stangeland                            02        Randaberg IL            58,87                              

 

Klasse født 03 - Alfabetisk

 

                 Mathea Fatnes                                03        Randaberg IL            50,93                              

 

 

 

Øvelse 4. 25m fri, herrer

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Even Bergfjord                               98        Stavanger SC             23,32                              

                 Roy Blum                                        00        Frisinn SK                   22,71                              

                 Njord Fornes                                    99        Sola SK                       19,96                              

                 Phillip D Gulliksen                          98        Stavanger SC             21,71                              

                 Kai Morten Kjærvoll                      96        Stavanger SC             21,45                              

                 Jan Magnus Larsen                        99        Stavanger SC             31,45                              

                 Kristoffer Lilledal                           99        Frisinn SK                   30,42                              

                 Eirik Lyse                                         98        Sola SK                       20,27                              

                 Tor-Sebastian  Rønneberg            98        Stavanger SC             21,63                              

                 Erik F Siira                                       99        Stavanger SC             25,70                              

                 Fredrik Skar                                     95        Randaberg IL            19,26                              

                 Sondre  Skogerbø                           96        Randaberg IL            25,70                              

                 Odin Crisander Stokkeland          00        Sola SK                       23,24                              

                 Sveinung Tengesdal                       99        Stavanger SC             27,70                              

                 Håkon Berg Ådnøy                        00        Stavanger SC             25,79                              

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

                 Mathias Espeland                          01        Randaberg IL            1.00,00                          

                 Andreas Gundersen                        01        Stavanger SC             42,45                              

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Sigurd Olav Borgstrøm                  02        Stavanger SC             27,04                              

                 Mats Fjogstad Tobbiasen             02        Bryne SK                    31,21                              

                 Emil Hana Voss                              02        Randaberg IL            36,76                              

 

 

 

Øvelse 5. 50m rygg, damer

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Ingvill Abrahamsen                       98        Randaberg IL            57,43                              

                 Verene Bakstad                              96        Randaberg IL            57,63                              

                 Lise S Eiane                                     97        Sola SK                       47,54                              

                 Kamila Janicka                               99        Frisinn SK                   1.20,01       

                 Aneeka Knapp                                97        Sola SK                       41,19                              

                 Andrine Fjogstad Tobiassen         99        Bryne SK                    54,75                              

                 Annique Ultee                                 00        Frisinn SK                   59,35                              

 

Klasse født 01 - Alfabetisk

 

                 Emilia H Bjelancic                         01        Randaberg IL            50,70           

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Kristin Nygård Magnussen           02        Bryne SK                    1.14,34       

 

 

Øvelse 6. 50m rygg, herrer

 

S14 Senior

 

       1        Eirik Nygård                                    84        Randaberg IL            46,94           

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Magnus Ravndal                            99        Sola SK                       50,12                              

                 Mathias Engstrøm Sandstøl         99        Bryne SK                    56,56                              

                 Martin Selback                               00        Randaberg IL            58,03                              

                 Fredrik Skar                                     95        Randaberg IL            53,82                              

                 Ådne Undheim                                98        Bryne SK                    1.01,45                          

 

Klasse født 02 - Alfabetisk

 

                 Adrian Sola                                      02        Randaberg IL            1.07,39                          

                 Mats Fjogstad Tobbiasen             02        Bryne SK                    1.09,87                          

 

 

 

Øvelse 7. 25m rygg, damer

 

Yngre junior - Alfabetisk

 

                 Lise S Eiane                                     97        Sola SK                       22,86                              

                 Hilde Horvei                                    97        Sola SK                       30,59                              

                 Malin Birgitte Horvei                     99        Sola SK                       28,43                              

                 Karianne Høie                                 00        Sola SK                       32,51                              

                 Kamila Janicka                               99        Frisinn SK                   33,84                              

                 Emely Lane                                     00        Stavanger SC             22,24                              

                 Hannah Nummedal                       99        Bryne SK                    29,75                              

                 Emmelin Solheim                           00        Sola SK                       29,07                              

                 Live Standal Sokn                          00        Sola SK                       24,80                              

                 Annique Ultee                                 00        Frisinn SK                   26,60